Mars Rover
диdi єℓєzι ℕℝ₁
Male ·  Albania ·  joined 2010  · 687 Points
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Ti je arsyeja pse un jetoj....Kur jam me ty te gjitha te tjetrat i harroj...Ti je i vetmi qe me ben kenge te kendoj....Kur ti me puth me duket sikur fluturoj...Nuk ekziston ai sekond qe un ty nuk te mendoj...Se di cme ke bere mendjen nga ti dot se largoj....Dua te te them dy fjale dhe qe ti ti lexosh shpresoj... "TE DUA" zemer u...n pa ty dot nuk jetoj.......♥♥♥♥♥♥♥♥♥1
 • News Feed
 • Remixes
 • More ▾
  • Symbols
  • Photos
  • Favorite Remixes
  • Favorite Symbols
диdi єℓєzι ℕℝ₁ http://www.youtube.com/watch?v=JvcxNE-mNCM
диdi єℓєzι ℕℝ₁ http://http//▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒ http://▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█ http://▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ http://▒▒▒▒▒█▓▓▓
диdi єℓєzι ℕℝ₁ Thone se dashuria eshte e bukur, thone se te ben me krahe.. Me thoni kush ne jete u dashurua e prej saj me lot s'u nda?!
диdi єℓєzι ℕℝ₁ Sikur qielli te ishe leter dhe deti ishte boj, nuk do shkruja asgje tjeter, veq se ty te “dashuroj.”♥
диdi єℓєzι ℕℝ₁ Mos harro: Se vetem ty te deshta ne kete bote, mos harro se per ty mbrem su ndalen lot.Mos harro se pa ty cdo gje eshte e kote, mos harro se te dua ma shume se dje, sote.
диdi єℓєzι ℕℝ₁ *Nate* .. E heshtur bie, duke tundur djepin e kohes si per ta ven ne gjume.. Pa zhurme, qepallat rendojne duke u puthur; fshehin liqenet... Nate
диdi єℓєzι ℕℝ₁ uk e di a’e din “Ti” por ja une te tregoj Se dashuria e pare nuk qenka loj Dy te rije dhe nje ardhmeri, dhe ja u krijua nje e tmerrshme Histori Zemra flet shume, goja pak me pak por qe ngjan nje gje e till nuk kisha menduar aspak. Rreshtat skan te ndalur dhe zemra filloj vajin per te kaluaren e vet se te kam dashur me te VERTET. Dhe tash jam ne MES TE LUMIT me nje anije te lodhur ,,, nuk di a te thirri apo te kendoj qe edhe mali dhe oqeani, deti dhe fusha te me kuptojn duke e mbajtur emrin tend
диdi єℓєzι ℕℝ₁ the future is past !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..
диdi єℓєzι ℕℝ₁ Kur vjen mengjesi nuk me haet buke se mendoj per ty, kur vjen dreka nuk me haet buke se mendoj per ty, kur vjen darka nuk me haet buke se mendoj per ty, kur vjen ora per gjume nuk me ze gjumi se me haet buke.
диdi єℓєzι ℕℝ₁ ashe nje lule dhe mendova:erdhi pranvera Pashe shiun dhe mendova :dikush atje lart po qan..pashe trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova:ndoshta ka nevoj per ngrohtesi ..DHe me vone te pashe ty dhe ne fund kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar .....!!!
диdi єℓєzι ℕℝ₁ o jem gjithmon me ty , gjithmon do jesh me mu , deri ne piken e fundit kur fryma t'me jet mbaru !!!!!!!
диdi єℓєzι ℕℝ₁ i mbyllem syt ne erresir , e bona zemren gur un ika per nje vit kurse ti su ktheve kurr
диdi єℓєzι ℕℝ₁ nese nuk me do te vrafte perendia kur te dalesh ne rrug mos u kthefsh te shpia nese thrret nje tjeter tu prisht telefoni kur tedalesh ne rrug uroj te te shtyp kamioni .......................................................urimet vazhdojn..........
Join ImageChef today.
Already have a account? Sign in now
or
Sign in with Facebook
Signing up for an account allows you to send email greetings, save your creations and more
Just a few more questions...
E-mail
Password
Username (optional)
Gender
Birthday
Country/Region
Profile
ImageChef Sign In
You may sign in using your ImageChef or CyberLink account

Join Forgot Password?
Complete profile information
ImageChef has recently joined big CyberLink family. Your CyberLink account email and password can now be used across all CyberLink Web Services, including CyberLink, DirectorZone, MoovieLive, and ImageChef websites – all for FREE!
Please complete your profile information below:
You don't have enough credits for this action. Get Credits Now»
Block User
Are you sure you want to block this person?
A blocked user can no longer comment on your profile or photos.

Block User
Are you sure you want to block this person?
A blocked user can no longer comment on your profile or photos.