Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN
Male ·  Turkey ·  joined 2010  · 950 Points
Benimde kendimce dostlarım ve düşmanlarım var.Benim şuanki durumuma dostlarım üzülüyor,düşmanlarım seviniyor.Artık dostum üzülmesin düşmanın sevinsin.Benden bu kadar senin sevgin bu kadar hemen vazgeçtin deme sakin.Sana on adımla geldim sen kılını kıpırdatmadın.ne zaman gelirsen kapım sana açık ama bunu da yapmak zorun...dayım.Şimdi istediğin kişiyle çıkabilir sin...HOŞÇAKAL BİTANEM
  • News Feed
  • Remixes
  • More ▾
    • Symbols
    • Favorite Remixes
    • Favorite Symbols
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN tşkler cnm sizin kadar olamam...
SéLéN ßqCı » Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN: saqoLL o senin kalbinin qüseLLiqi cnm bnm
April 14, 2011
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN Sus be gönlüm . .bende biliyorum özlediğimi. . sus da bilmesin özlendigini!
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN SöyLe Yar SöyLe ELLeRe GitinDe Benden FarkLi bi$eymi buLdun ?? Sana Demi$tim Gidi$in Benim Biti$im oLur Gözümün Ya$ina Bakmadan Gitin SeN Farkina Varmadan Hem BeNi Hem Kendi Bitirmisin Eski bi tanidik Gördüm HaLi Peri$an iCki Kadehi Tek sirda$i oLmu$ Dedi Kar$idan Sadece Sana Bakarak Seni aLki$Lamak GeLDi eLLimden MutLumusun BiLe Sora...madim Sana Cünkü Benden Beter oLmsun Beterrrrrrrrrr
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN Hâni GüLüyorum Ya Sanmayın Ki MutLuyum..Attıqım Hêr Adımda EceLi BêkliyOrum.. Konuştuğum Her keLimede Ölümü sayıkLıyOrum.. Yarın Yokmuş qibi Yaşıyorum..Dünü Yaşamamış Sayıyorum.. Aslında Yaşarken Her Nefeste ÖLüyOrum..
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN karışırım kimsede sesini çıkaramaz erkek olan çıkarsın göreyim..cnm
MэKâή$ıZ KяâLıCэ » Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN: ouf sanane yha karısmasana bna kıme rest cekıosun sn ısteyen sLm verır ..!
March 26, 2011
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yarimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN tşkler sizin gibi güzel bir bayana bu şirler az bile ama benim şiirlerim sizin şiirler kadar güzel olamaz..:)
SéLéN ßqCı » Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN: önemi yoq hayatımızın şiirkennnn
March 18, 2011
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN Hayatta Herkes sadece birisi İçin "Benim Diyebilir.ötesi Daima Emanettir..Vee Ben Haykırıyorum ♥ S E N B E N İ M S İ N ! ♥meryem?
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN ama ben halen sevdigimi içimde tutuyorum cnm
MэKâή$ıZ KяâLıCэ » Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN: cok zor bırısın uLasıLması zor farkında msın ?
March 11, 2011
Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN ALEM OYUNCU OLMUŞ SOKAKLAR SAHNE SEVDİGİM BİR KIZ VARDI ODA OLMUŞ KAHPE....
MэKâή$ıZ KяâLıCэ » Sende Git Sevme Unut Kimler Unutmadı ki.. KENAN: qeLeceqe ıLerLemek ıcın qerıye bakmamak Lazım sende bakma dewam edd yoksa uzuLursun :(
February 19, 2011
Join ImageChef today.
Already have a account? Sign in now
or
Sign in with Facebook
Signing up for an account allows you to send email greetings, save your creations and more
Just a few more questions...
E-mail
Password
Username (optional)
Gender
Birthday
Country/Region
Profile
ImageChef Sign In
You may sign in using your ImageChef or CyberLink account

Join Forgot Password?
Complete profile information
ImageChef has recently joined big CyberLink family. Your CyberLink account email and password can now be used across all CyberLink Web Services, including CyberLink, DirectorZone, MoovieLive, and ImageChef websites – all for FREE!
Please complete your profile information below:
You don't have enough credits for this action. Get Credits Now»
Block User
Are you sure you want to block this person?
A blocked user can no longer comment on your profile or photos.

Block User
Are you sure you want to block this person?
A blocked user can no longer comment on your profile or photos.